Kupte ready-made společnost a ušetříte čas i peníze

15. května 2020

Máte skvělý podnikatelský plán, chcete chytit příležitost za pačesy, ale tlačí vás čas? V tom případě není nic jednoduššího, než koupit předpřipravenou, tzv. ready-made, společnost.

Kupte ready-made společnost a ušetříte čas i peníze
 
Pokud chcete založit společnost a začít podnikat, může vás to hned v začátcích stát nemalé úsilí a nejspíš se u toho trochu zapotíte. Současná legislativa a byrokracie založení společnosti zrovna moc neulehčuje. Jestliže se neztratíte v záplavě potřebných dokumentů a přežijete maratonské kolečko po úřadech, dost možná vám dojde dech ve chvíli, kdy už si budete myslet, že máte cílovou pásku na dosah. Je totiž dost pravděpodobné, že v cílové rovince vám hodí klacek pod nohy některý z úřadů nebo třeba banka a vy se budete muset vrátit zpět na start. To vše může trvat několik týdnů až měsíců a mezitím dostane vaše konkurence náskok. Pokud chcete ušetřit čas, peníze i vaše nervy, není nic jednoduššího, než začít podnikat s předpřipravenou společností. Tady je hned osm dobrých důvodů, proč se to vyplatí:
  1. Odpadne vám běhání po úřadech a s tím spojená veškerá byrokracie.
  2. Nemusíte čekat na zápis do obchodního rejstříku.
  3. Získáte společnost s již splaceným kapitálem.
  4. Naše ready-made společnosti jsou zcela prosté dluhů a jiných závazků.
  5. Firma s historií má větší důvěryhodnost pro potenciální partnery, investory i banku.
  6. Naše ready-made společnosti mají vyřízenou volnou živnost.
  7. Rychlost – začít podnikat můžete už během 24 hodin.
  8. Čas jsou peníze.

A jedna důležitá rada na závěr – ready-made společnost kupte od renomovaného prodejce, který má bezdlužnost společností garantovanou nezávislým auditorem, členem Komory auditorů České republiky.

 

 

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.